Wydarzenia

22.01.2017 kalendarium 31
Pałac Krzysztofory

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

dodano 12.10.2015 - aktualizacja 19.01.2017
Szanowni Państwo informujemy, że z przyczyn losowych najbliższe spotkanie z panią Ewą Lipską w ramach cyklu Zaczarowany Kraków czyli czytanie na śniadanie odbędzie się w dniu 12 lutego 2017 r.

22 stycznia serdecznie zapraszamy na spotkanie Smok wawelski kontra Bazyliszek  z panem Łukaszem Lechem, krakowskim artystą, aktorem i  konferansjerem, który to swoimi aktorskimi "sztuczkami" postara się wyjaśnić  różnicę  między legendarnym warszawskim Bazyliszkiem a naszym krakowskim Smokiem Wawelskim. To będzie wyjątkowe spotkanie, a kto zwycięży w tym starciu, przekonajcie się sami!!

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie
, to cykl spotkań (raz w miesiącu, niedziela, o godz. 11.00) dla dzieci (w wieku od 4 do 9 lat), podczas których znani krakowianie będą czytali utwory związane z Krakowem, w tym: legendy, podania, utwory wierszem i prozą. Dla dzieci został przewidziany również mały poczęstunek.
Zapraszamy do Cafe Putto, Pałac Krzysztofory, skrzydło zachodnie.

12 lutego 2017
Ewa Lipska – O Krakowie – magicznie, lirycznie…
Ewa Lipska – poetka urodzona w Krakowie, jedna z najważniejszych przedstawicielek polskiej poezji współczesnej, przeniesie Was w niezwykły świat krakowskiej poezji.
Wybitna poetka, piękne wiersze i Kraków – czyż może być piękniejsze połączenie?

Gotowi na spotkania pełne wrażeń? Zapraszamy!